Краплі зволожуючі від сухості очей

Сортування:

Японські краплі від сухості очей.

У наш час люди всіх статей і вікових груп відчувають максимальні навантаження на очі. Вони багато часу проводять за моніторами комп'ютерів. Тому їхні очі зазнають постійних навантажень. У зв'язку з цим виникає потреба в додатковому зволоженні очей. Для цього японські виробники розробили спеціальні зволожувальні краплі.

Призначення і застосування крапель від сухості очей.

У виробництві препаратів від сухості очей японські фахівці використовують компоненти, які допомагають справлятися з надмірною сухістю очей і недоліком зволоження.

Складові речовини:

У складі японських крапель від сухості очей задіяні такі речовини, як

гіпромелоза;

цинку сульфат моногідрат;

гідроксіетилцелюлоза.

Гіпромелоза:

Гіпромелоза володіє захисними властивостями, має зволожувальний ефект, і служить заміною вологи для очей у разі недостатнього сльозовиділення. Дія цієї речовини заснована на здатності створювати тимчасову захисну плівку на поверхні рогівки та кон'юнктиви. Це сприяє ефективному зволоженню зовнішньої поверхні очей, полегшенню в разі легких подразнень та усуненню відчуття "сухості" очей.

Гіпромелоза є протектором епітелію рогівки, чинить змащувальну і пом'якшувальну дію. Показники крапель з цією речовиною аналогічні показникам природних сліз.

Цинку сульфат моногідрат:

Цинку сульфат моногідрат чинить зволожувальну та місцеву протизапальну дію. Краплі з цією речовиною у складі чинять в'яжучий та антисептичний вплив на органи зору.

Гідроксіетилцелюлоза:

Гідроксіетилцелюлоза покращує стан очей після подразнень і запалень, спричинених різними причинами. Ця речовина зменшує гіперемію та вогнища ураження в органах зору. Після застосування крапель з гідроксіетилцелюлозою протягом 3-5 днів помічається значне поліпшення стану очей.

Під час вибору зволожувальних крапель необхідно звертати увагу на їхній склад, призначення, а під час використання чітко дотримуватися інструкції із застосування.

Зволожуючі японські краплі для очей. Штучна сльоза.

Японські очні краплі характеризуються високим ступенем ефективності, проходять повний контроль з безпеки, і мають своє призначення. Особливий вид японських крапель для очей - ефективні зволожуючі краплі. Це так звана штучна сльоза.

Характеристики та призначення крапель "Штучна сльоза".

Краплі цього типу надають зволожуючу дію. Після їх використання на слизовій оболонці ока утворюється захисна зволожуюча плівка. Вона залишається на тривалий час і не піддається змивання при моргання.Застосування крапель "Штучна сльоза".

Цей вид японських очних крапель є вид змащувальних крапель, що застосовуються при наступних проблемах:

  • дискомфорт, пов'язаний з тривалою роботою за комп'ютером. При роботі за монітором очі пересихають через рідкісного моргання, після чого і проявляються неприємні симптоми;
  • роздратування і сухість очей, яка може бути пов'язана з переглядом телевізора, читанням, роботою в погано освітленому приміщенні;
  • відчуття піску в очах і нечіткість зору, що викликається різними причинами.

Склад крапель "Штучна сльоза".

Основними діючими компонентами в таких краплях є такі інгредієнти:

  • хондроїтин сульфат натрію;
  • алантоїн;
  • гіалуронова кислота;
  • вітамін А.

Хондроітин сульфат натрію - захищає сполучну тканину, утримуючи в ній вологу, регулює фосфорно-кальцієвий обмін, і заповнює втрати кальцію. Така дія речовини нейтралізує ферменти, що руйнують волокна.

Алантоїн - є потужним ранозагоювальну речовиною. Воно відновлює уражені тканини і повертає гостроту зору після надмірних навантажень.

Гіалуронова кислота відновлює і регулює водний баланс в тканинах. У складі очних крапель гіалуронова кислота має зволожуючий і змащує ефектом.

Вітамін А - бере участь в процесах, що відбуваються в органах зору. Він міститься в самій сітківці ока.

Краплі з таким складом дарують відчуття комфорту і володіють миттєвим дією. При виборі зволожуючих крапель необхідно звертати увагу на їх склад, а при використанні строго дотримуватися інструкції по застосуванню.