Вікові краплі

Японські вікові краплі.

Японські виробники офтальмологічної продукції розробили спеціальні краплі, призначені для людей старшого віку. Такі препарати можуть використовувати люди після сорока років. Для цієї групи людей і були розроблені найбільш ефективні препарати.

Саме після сорока років в організмі починаються важливі зміни. Тому в цьому віці необхідно переглянути свій підхід до здоров'я і почати користуватися підтримують і зміцнюють засобами.

Призначення і характеристика вікових японських крапель для очей.

У старшому віці очі вимагають додаткового догляду. Їм потрібно багато вітамінів і поживних речовин, особливо в ритмі сучасного життя, в якій багато часу проходить за комп'ютерами або біля телевізорів.

Фахівці виділяють чотири фармацевтичні японські компанії, що випускають найефективнішу продукцію. Це такі бренди:

  • "Lion";
  • "Santen";
  • "Kyorin";
  • "Rohto".

На упаковці вікових очних крапель виробник завжди ставить позначку - цифру "40". Це означає, що продукт призначається для людей старше сорока років. Крім того, краплі цього типу поділяються за більш вузьким віковим обмеженням. Кожен з видів крапель повинен використовуватися людьми конкретних вікових груп.

Потреба організму в різних елементах з віком змінюється. Тому для кожного віку додається той чи інший компонент. Саме це робить японські продукти по-справжньому ефективними.

Склад вікових крапель.

Препарати представляють собою комплекси вітамінів, спеціально створені для підтримки органів зору, усунення вікових змін, поліпшення гостроти зору.

Вікові краплі містять

  • вітамінні комплекси з вітаміном "Е";
  • амінокислоти;
  • допоміжні речовини.

Вітамін "Е" захищає мембрану, нервові клітини, запобігає ламкість капілярів, покращує живлення клітин, є бар'єром для проникнення токсинів, і запобігає утворенню тромбів, тим самим зберігаючи молодість очей.

Вітаміни і амінокислоти необхідні для посилення дії основних компонентів, усунення невеликих запальних процесів, і зняття втоми очей.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.200.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX".Японські очні краплі LION Smile 40 EX - ефективний засіб для місцевого застосування, що покращує кровопостачання тканин ока, знижує втому і сухість очей. Крім того краплі знімають свербіж і дискомфорт після носіння лінз і тривалого перебування перед екраном монітора.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ..

Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Mild М'які Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.220.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX Mild".Японський препарат «Lion Smile 40 EX Mild» - вітамінізовані і м'які краплі для очей, здатні швидко зняти втому і почервоніння. У цьому продукті міститься менша кількість ментолу, але при цьому до складу додано протизапальну речовину «Епсілон».Головною перевагою продукту є його скла..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)