Вітамінні краплі

Японські вітамінні краплі для очей.

Японські вітамінні краплі широко застосовуються у всьому світі. Це пов'язано з їх особливостями, високою ефективністю, натуральним складом, і можливістю застосування людьми різного віку.

Призначення препаратів.

Такі препарати не є медичними засобами. Їх основним завданням є ефективна протидія негативним змінам в органах зору, що викликається навантаженнями, нестачею вітамінів, і недостатнім харчуванням очей.

 Японські очні краплі роблять позитивний вплив на органи зору при

  • почервонінні очей, що викликається роботою за ПК;
  • болях;
  • відчутті піску;
  • різі;
  • недостатньому харчуванні очей;
  • пошкодженнях рогівки через травми, опіків, операцій.

Діючі речовини.

Японські офтальмологічні препарати цієї групи містять вітаміни груп "А", "В", "С", "Е", і інші елементи.

1.  Вітамін А міститься в самій сітківці. Без нього людина не може бачити. У разі нестачі цього вітаміну зір погіршується. При його нестачі зір погіршується, з'являється підвищена чутливість до яскравого світла, свербіж, біль, і інші офтальмологічні проблеми.

2.  Вітамін "Е" має властивості потужного антиоксиданту. Він захищає мембрану, нервові клітини, і червоні кров'яні тільця від проникнення токсинів, запобігає утворенню тромбів.

3.  Вітаміни групи "В" підтримують нервові тканини, можуть покращувати зору і відновлювати рогівку після травм і опіків.

4.  В якості додаткових компонентів можуть використовуватися ефірні масла, мікроелементи, амінокислоти, і інші речовини.

Особливості застосування.

Вітамінні краплі рекомендується використовувати, коли

  • відчувається втома очей після роботи за комп'ютером або з паперами;
  • потрібно часто і довго їздити за кермом;
  • є підвищена чутливість до впливу навколишнього середовища.

Щоб купити краплі, що володіють необхідним дією, потрібно звернути увагу на їх призначення та склад. Але для досягнення необхідного ефекту такі препарати рекомендується використовувати постійно і строго по інструкції.

 

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.200.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX".Японські очні краплі LION Smile 40 EX - ефективний засіб для місцевого застосування, що покращує кровопостачання тканин ока, знижує втому і сухість очей. Крім того краплі знімають свербіж і дискомфорт після носіння лінз і тривалого перебування перед екраном монітора.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ..

Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Mild М'які Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.220.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX Mild".Японський препарат «Lion Smile 40 EX Mild» - вітамінізовані і м'які краплі для очей, здатні швидко зняти втому і почервоніння. У цьому продукті міститься менша кількість ментолу, але при цьому до складу додано протизапальну речовину «Епсілон».Головною перевагою продукту є його скла..

Бистрий перегляд

ROHTO Vita 40α Японські зволожуючі краплі з амінокислотами для очей

(0)
грн.200.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO Vita 40".ROHTO Vita 40 - делікатні вітамінсодержащіе краплі для очей. Позбавляють очі від втоми, почервоніння, затуманення і розмитості зору.Краплі орієнтовані для підтримки і запобігання раннього старіння очей. Очі постійно вступають в контакт із зовнішніми подразниками, тому їм необхідно системат..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)