Зволожуючі краплі

Зволожуючі японські краплі для очей. Штучна сльоза.

Японські очні краплі характеризуються високим ступенем ефективності, проходять повний контроль з безпеки, і мають своє призначення. Особливий вид японських крапель для очей - ефективні зволожуючі краплі. Це так звана штучна сльоза.

Характеристики та призначення крапель "Штучна сльоза".

Краплі цього типу надають зволожуючу дію. Після їх використання на слизовій оболонці ока утворюється захисна зволожуюча плівка. Вона залишається на тривалий час і не піддається змивання при моргання.


Застосування крапель "Штучна сльоза".

Цей вид японських очних крапель є вид змащувальних крапель, що застосовуються при наступних проблемах:

  • дискомфорт, пов'язаний з тривалою роботою за комп'ютером. При роботі за монітором очі пересихають через рідкісного моргання, після чого і проявляються неприємні симптоми;
  • роздратування і сухість очей, яка може бути пов'язана з переглядом телевізора, читанням, роботою в погано освітленому приміщенні;
  • відчуття піску в очах і нечіткість зору, що викликається різними причинами.

Склад крапель "Штучна сльоза".

Основними діючими компонентами в таких краплях є такі інгредієнти:

  • хондроїтин сульфат натрію;
  • алантоїн;
  • гіалуронова кислота;
  • вітамін А.

Хондроітин сульфат натрію - захищає сполучну тканину, утримуючи в ній вологу, регулює фосфорно-кальцієвий обмін, і заповнює втрати кальцію. Така дія речовини нейтралізує ферменти, що руйнують волокна.

Алантоїн - є потужним ранозагоювальну речовиною. Воно відновлює уражені тканини і повертає гостроту зору після надмірних навантажень.

Гіалуронова кислота відновлює і регулює водний баланс в тканинах. У складі очних крапель гіалуронова кислота має зволожуючий і змащує ефектом.

Вітамін А - бере участь в процесах, що відбуваються в органах зору. Він міститься в самій сітківці ока.

Краплі з таким складом дарують відчуття комфорту і володіють миттєвим дією. При виборі зволожуючих крапель необхідно звертати увагу на їх склад, а при використанні строго дотримуватися інструкції по застосуванню.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Black Cool Охолоджуючі краплі для контактних лінз Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile Contact Black Cool ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Black Cool призначені для усунення симптомів втоми очей, обумовленої надмірним навантаженням на зоровий апарат. Завдяки входить до складу ментолу, мають охолоджуючий ефект, який дозволяє надовго забути про неприємні відч..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Pure очні краплі для ніжного догляду за очима з контактними лінзами Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель" Lion Smile Contact Pure ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Pure рекомендовано використовувати людям, що носять контактні лінзи. У складі препарату немає ментолу і ефірних масел. Тому краплі можуть замовити навіть люди з підвищеною чутливістю шкіри і слизових.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ВИРОБНИКИ ..

Бистрий перегляд

Rohto C3 C Cube Cool мінеральні Японські краплі для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto C3 C Cube Cool ".Японські краплі для очей Rohto C3 C Cube Cool - препарат, призначений для зняття дискомфорту в очах при носінні контактних лінз, особливо жорстких.Контактні лінзи часто викликають сухий кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока), механічно впливаючи на епітелій рогівки і сліз..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Ice Cool Японські краплі супер-освіжаючі при носінні лінз для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO C3 Cube Ice Cool".Краплі ROHTO C3 Cube Ice Cool призначені для пом'якшення і зняття подразнення слизової оболонки очей після і в процесі носіння контактних лінз. Завдяки деяким компонентам нормалізує виділення сліз і їх склад, адже в процесі постійного носіння лінз, як правило, порушується робота д..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Mild Японські зволожуючі краплі для чутливих очей

(0)
грн.270.00

Описание японских капель"ROHTO C3 Cube Mild".ROHTO C3 Cube Mild - очні краплі, призначені для зволоження рогівки під час носіння контактних лінз. У складі препарату відсутній ментол (індекс охолодження 0), тому їх можуть спокійно замовити люди з підвищеною чутливістю очей.ЧИТАТЬ СТАТЬЮ  ЛУЧШИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ЯПОНСКИХ КАПЕЛЬФорма ..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)