При кон'юнктивіті і ячмені краплі

Японські краплі, які застосовуються при кон'юнктивітах і ячменях.

В очі людини легко проникають різні інфекції. А інфекційні складові чреваті запальними процесами, які проявляються, як правило, у вигляді ячменів і кон'юнктивітів.

Спеціально для захисту очей і прискорення одужання японські виробники і створили краплі, які призначаються при таких запаленнях. Ці препарати слід використовувати при перших симптомах захворювань і для профілактики.

Складові речовини.

У краплях від ячменів і кон'юнктивітів використовуються такі діючі речовини, як

  • вітамін А;
  • вітамін В6 (піридоксин);
  • цинку сульфат моногідрат;
  • аспарагінова кислота (аспартат);
  • діпотассіум гліціррізат;
  • ментол як слабкого антисептика;
  • допоміжні компоненти.

Вітамін А.

Вітамін А міститься в сітківці, бере участь в зорових процесах, а також сприяє загоєнню уражених тканин. Без вітаміну А зір погіршується, проявляється чутливість до світла, свербіж, біль, і інші проблеми аж до частої появи ячменів.

Вітамін B6 (піридоксин).

Вітамін В6 переносить активні речовини між тканинами і органами. При його недоліку людина відчуває швидку стомлюваність очей. А це може призвести до частої появи кон'юнктивіту.

Цинку сульфат моногідрат.

Моногидрат цинку зберігає структуру зорового нерва, знімає різні запалення слизових оболонок, і загоює мікроскопічні ураження рогівки.

Аспартат "L" (аспарагінова кислота).

Аспарагінова кислота застосовується для виробництва офтальмологічних препаратів яскраво вираженого протизапального дії. Аспартат сприяє диханню тканин і нормалізує електролітний баланс, покращуючи обмін речовин.

Діпотассіум гліціррізат.

Цей компонент має важливий позитивний вплив на тканини ока при запаленнях різного типу. Він широко застосовується у виробництві крапель проти ячменів і кон'юнктивітів.

Критерії вибору потрібного товару.

При виборі крапель потрібно орієнтуватися на основні діючі компоненти, які повинні бути присутніми у складі крапель. У разі необхідності обов'язкова консультація з лікарем.

Важливо! Якщо є підозра на якесь інфекційне офтальмологічне захворювання, слід негайно звернутися до лікаря.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Mild М'які Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.220.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX Mild".Японський препарат «Lion Smile 40 EX Mild» - вітамінізовані і м'які краплі для очей, здатні швидко зняти втому і почервоніння. У цьому продукті міститься менша кількість ментолу, але при цьому до складу додано протизапальну речовину «Епсілон».Головною перевагою продукту є його скла..

Бистрий перегляд

Rohto C3 C Cube Cool мінеральні Японські краплі для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto C3 C Cube Cool ".Японські краплі для очей Rohto C3 C Cube Cool - препарат, призначений для зняття дискомфорту в очах при носінні контактних лінз, особливо жорстких.Контактні лінзи часто викликають сухий кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока), механічно впливаючи на епітелій рогівки і сліз..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Ice Cool Японські краплі супер-освіжаючі при носінні лінз для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO C3 Cube Ice Cool".Краплі ROHTO C3 Cube Ice Cool призначені для пом'якшення і зняття подразнення слизової оболонки очей після і в процесі носіння контактних лінз. Завдяки деяким компонентам нормалізує виділення сліз і їх склад, адже в процесі постійного носіння лінз, як правило, порушується робота д..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Mild Японські зволожуючі краплі для чутливих очей

(0)
грн.270.00

Описание японских капель"ROHTO C3 Cube Mild".ROHTO C3 Cube Mild - очні краплі, призначені для зволоження рогівки під час носіння контактних лінз. У складі препарату відсутній ментол (індекс охолодження 0), тому їх можуть спокійно замовити люди з підвищеною чутливістю очей.ЧИТАТЬ СТАТЬЮ  ЛУЧШИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ЯПОНСКИХ КАПЕЛЬФорма ..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)