При катаракті краплі

Японські очні краплі, які застосовуються при катаракті.

Японські виробники випускають безліч видів крапель. Дуже часто людям необхідні краплі для запобігання та / або лікування катаракти.


Призначення і характеристика крапель від катаракти.

В процесі виробництва кожного з японських препаратів використовуються технології, що дозволяють підвищити ефективність самих крапель, а також знизити ризики виникнення побічних ефектів. Це стосується і крапель, які застосовуються при катаракті.


Діючі речовини.

Основними діючими речовинами в складі японських крапель для очей проти катаракти є таурин і піреноксін.

Таурин.

Таурин є речовиною, освіченим від цистеїну. Цистеїн же в свою чергу є життєво необхідну амінокислоту. вона

  • сприятливо діє на очі при різних змінах сітківки;
  • бере участь у метаболізмі;
  • покращує роботу органів зору.

Таурин має і ще одну важливу дію. Він забезпечує якість зору. Кількість таурину з віком знижується, тому у людей до старості знижується гострота зору, і з'являються різні захворювання, такі як катаракта.

Піреноксін.

Піреноксін перешкоджає виникненню і розвитку катаракти. В офтальмології ця речовина застосовується як засіб місцевої дії. Його використання допомагає уповільнити процеси помутніння кришталика, уникнути хірургічної операції, і зберегти зір. Краплі з піреноксіном застосовуються курсами, підібраними лікарем.

В якості допоміжних речовин в таких краплях може міститися пантенол, аспартат (аспарагінова кислота), вітамінні комплекси, і амінокислоти. Ці інгредієнти посилюють дію основних компонентів і надають краплям додаткові властивості.

Японські краплі не є панацеєю від усіх проблем. Якщо є серйозне захворювання, то необхідно звернутися до фахівця. І не варто намагатися займатися самолікуванням.

Однак слід пам'ятати, що при будь-яких правилах використання для досягнення стійкого і тривалого ефекту необхідно чітке і тривале застосування відповідних крапель.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Black Cool Охолоджуючі краплі для контактних лінз Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile Contact Black Cool ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Black Cool призначені для усунення симптомів втоми очей, обумовленої надмірним навантаженням на зоровий апарат. Завдяки входить до складу ментолу, мають охолоджуючий ефект, який дозволяє надовго забути про неприємні відч..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Pure очні краплі для ніжного догляду за очима з контактними лінзами Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель" Lion Smile Contact Pure ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Pure рекомендовано використовувати людям, що носять контактні лінзи. У складі препарату немає ментолу і ефірних масел. Тому краплі можуть замовити навіть люди з підвищеною чутливістю шкіри і слизових.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ВИРОБНИКИ ..

Бистрий перегляд

ROHTO Child Японські Делікатні для дітей очні краплі

(0)
грн.300.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto Child".Краплі для очей японських провізорів Rohto Child - цілеспрямовано розроблені і виготовлені для дітей. Щоб очі бачили чітко не один десяток років, дбати про зір необхідно з дитинства.Краплі Rohto Child благополучно оберігають очі дитини від втоми, знімають неприємне відчуття після тривалого п..

Бистрий перегляд

Sante Fx Neo Японські вітамінізовані краплі для очей

(0)
грн.240.00

Інструкція до застосування японського препарату "Sante FX Neo".Очні Краплі "Sante FX NEO" з таурином є найкращим з відомих офтальмологічних препаратів з вітамінним освіжаючим дією. Очні краплі "Sante FX Neo" сприяють зняттю симптомів втоми очей (свербіння, почервоніння, набряків). Засіб можна використовувати і при попаданні в очі води, пилу, а..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)