Від втоми краплі

Японські краплі від втоми очей.

У наш час люди з багатьох причин відчувають все більше проблем з очима. Ринок насичений різної офтальмологічної продукцією. Такі препарати прибирають почервоніння і навіть можуть усувати болю в очах. Але всі ці кошти значно відрізняються від японських крапель.

В процесі виробництва саме японських крапель використовується новітнє обладнання. Сировина для приготування розчинів піддається багаторазовій очищення. А самі препарати проходять повний контроль. Це стосується і крапель від втоми очей, яка має певні симптоми і проявляється по-різному.

Симптоми і причини появи втоми очей.

Симптомами втоми очей можна вважатисвербіж; почервоніння, набряки.

Люди багато часу проводять за ПК, переглядають телепрограми, користуються планшетами і ноутбуками. А всі ці гаджети негативно впливають на органи зору. Крім того, на очі може впливати, наприклад, довге перебування за кермом або робота з дрібними деталями.

 

При розробці крапель від втоми очей японці головну увагу приділяли підбору компонентів, що знімають неприємні відчуття і справляються з різними офтальмологічними проблемами.

Діючі речовини в складі крапель від втоми.

Краплі від втоми містять активні компоненти, що застосовуються в медицині. Основними діючими речовинами в складі таких крапель є такі компоненти:

  • таурин;
  • пантенол;
  • неостигмін метілсульфат;
  • вітамін E;
  • вітамін B12.

1.Таурин є основною діючою речовиною в складі очних крапель від втоми. Таурин бере участь в обміні речовин, покращує роботу очей, робить позитивний вплив на тканини, і забезпечує поліпшення якості зору.

 

2.Пантенол є вітаміном "В 5". Ця речовина сприяє виробленню ферменту, який в свою чергу здатний підсилювати обмін речовин в тканинах ока. Таким чином пантенол ефективно знімає втому, прибирає синдром сухого ока, знімає запалення, і має охолоджуючий ефект.

 

3.Неостигмін метілсульфат - це той же самий прозерин, який може знижувати внутрішньоочний тиск. Він сприяє поліпшенню фокусування очі, розслаблює м'язи, що скорочують і розширюють зіницю. Така дія речовини сприяє зняттю втоми очей.

 

4.Вітамін "Е" є найважливішим антиоксидантом. Він покращує живлення клітин, є бар'єром для проникнення токсинів в червоні кров'яні тільця, і запобігає утворенню тромбів.

 

5.Вітамін "B12" - ціанокобаламін позитивно впливає на зорові нерви, тим самим підтримуючи нервові тканини.

Критерії вибору крапель від втоми очей.

Ці діючі речовини сприяють продовженню молодості очей і доданню очам здорового вигляду. Застосування крапель з цими компонентами особливо корисно людям, які відчувають тривалі навантаження на очі. Краплі для очей від втоми застосовуються при виражених ознаках втоми очей.

 

Тому при виборі продукту слід обов'язково звертати увагу на його склад. А при використанні строго дотримуватися інструкції по застосуванню і дотримуватися основних правил гігієни. Тільки так можна добитися відчуття легкості і комфортного стану очей.

 

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Mild М'які Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.220.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX Mild".Японський препарат «Lion Smile 40 EX Mild» - вітамінізовані і м'які краплі для очей, здатні швидко зняти втому і почервоніння. У цьому продукті міститься менша кількість ментолу, але при цьому до складу додано протизапальну речовину «Епсілон».Головною перевагою продукту є його скла..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Black Cool Охолоджуючі краплі для контактних лінз Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile Contact Black Cool ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Black Cool призначені для усунення симптомів втоми очей, обумовленої надмірним навантаженням на зоровий апарат. Завдяки входить до складу ментолу, мають охолоджуючий ефект, який дозволяє надовго забути про неприємні відч..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Pure очні краплі для ніжного догляду за очима з контактними лінзами Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель" Lion Smile Contact Pure ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Pure рекомендовано використовувати людям, що носять контактні лінзи. У складі препарату немає ментолу і ефірних масел. Тому краплі можуть замовити навіть люди з підвищеною чутливістю шкіри і слизових.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ВИРОБНИКИ ..

Бистрий перегляд

ROHTO Child Японські Делікатні для дітей очні краплі

(0)
грн.300.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto Child".Краплі для очей японських провізорів Rohto Child - цілеспрямовано розроблені і виготовлені для дітей. Щоб очі бачили чітко не один десяток років, дбати про зір необхідно з дитинства.Краплі Rohto Child благополучно оберігають очі дитини від втоми, знімають неприємне відчуття після тривалого п..

Бистрий перегляд

Sante Fx Neo Японські вітамінізовані краплі для очей

(0)
грн.240.00

Інструкція до застосування японського препарату "Sante FX Neo".Очні Краплі "Sante FX NEO" з таурином є найкращим з відомих офтальмологічних препаратів з вітамінним освіжаючим дією. Очні краплі "Sante FX Neo" сприяють зняттю симптомів втоми очей (свербіння, почервоніння, набряків). Засіб можна використовувати і при попаданні в очі води, пилу, а..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)