Від сухості очей

Японські краплі від сухості очей.

У наш час люди всіх підлог і віків відчувають максимальні навантаження на очі. Вони багато часу проводять за моніторами комп'ютерів. Тому їх очі відчувають постійні навантаження. У зв'язку з цим виникає потреба в додатковому зволоженні очей. Для цього японські виробники розробили спеціальні зволожуючі краплі.

Призначення і застосування крапель від сухості очей.

У виробництві препаратів від сухості очей японські фахівці використовують компоненти, які допомагають справлятися з надмірною сухістю очей і недоліком зволоження.

Складові речовини.

У складі японських крапель від сухості очей задіяні такі речовини, як

  • гіпромелоза;
  • цинку сульфат моногідрат;
  • гідроксиетилцелюлоза.

Гіпромелоза.

Гіпромелоза має захисні властивості, має зволожуючий ефект, і служить заміною вологи для очей при недостатньому сльозовиділення. Дія цієї речовини засноване на здатності створювати тимчасову захисну плівку на поверхні рогівки і кон'юнктиви. Це сприяє ефективному зволоженню зовнішньої поверхні очей, полегшення при легких подразненнях, і усунення почуття "сухості" очей.

Гіпромелоза є протектором епітелію рогівки, надає змазує і пом'якшувальну дію. Показники крапель з цією речовиною аналогічні показниками природних сліз.

Цинку сульфат моногідрат.

Цинку сульфат моногідрат надає зволожуючу і місцеву протизапальну дію. Краплі з цією речовиною у складі надають терпкий і антисептичний вплив на органи зору.

Гідроксиетилцелюлоза.

Гідроксиетилцелюлоза покращує стан очей після подразнень і запалень, викликаних різними причинами. Ця речовина зменшує гіперемію і вогнища ураження в органах зору. Після застосування крапель з гідроксиетилцелюлоза протягом 3-5 днів помічається значне поліпшення стану очей.

При виборі зволожуючих крапель необхідно звертати увагу на їх склад, призначення, а при використанні чітко слідувати інструкції по застосуванню.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Rohto C3 C Cube Cool мінеральні Японські краплі для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto C3 C Cube Cool ".Японські краплі для очей Rohto C3 C Cube Cool - препарат, призначений для зняття дискомфорту в очах при носінні контактних лінз, особливо жорстких.Контактні лінзи часто викликають сухий кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока), механічно впливаючи на епітелій рогівки і сліз..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Ice Cool Японські краплі супер-освіжаючі при носінні лінз для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO C3 Cube Ice Cool".Краплі ROHTO C3 Cube Ice Cool призначені для пом'якшення і зняття подразнення слизової оболонки очей після і в процесі носіння контактних лінз. Завдяки деяким компонентам нормалізує виділення сліз і їх склад, адже в процесі постійного носіння лінз, як правило, порушується робота д..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Mild Японські зволожуючі краплі для чутливих очей

(0)
грн.270.00

Описание японских капель"ROHTO C3 Cube Mild".ROHTO C3 Cube Mild - очні краплі, призначені для зволоження рогівки під час носіння контактних лінз. У складі препарату відсутній ментол (індекс охолодження 0), тому їх можуть спокійно замовити люди з підвищеною чутливістю очей.ЧИТАТЬ СТАТЬЮ  ЛУЧШИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ЯПОНСКИХ КАПЕЛЬФорма ..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)