Охолоджуючі краплі

Японські охолоджуючі краплі для очей.

Японські виробники випускають різні види офтальмологічної продукції. Одним з них є краплі для очей з ефектом охолодження. Ці препарати можуть прийматися людьми різного віку при різних офтальмологічних проблемах.

Призначення охолоджуючих крапель.

Охолоджуючі краплі мають велике значення для людей, часто мають проблеми з органами зору: почервоніння, свербіж, і біль в очах через негативного впливу факторів навколишнього середовища, тривалої роботи за комп'ютером, з документами, довгого водіння, або інших видів діяльності.

Японські охолоджуючі очні краплі характеризуються високою ефективністю і мають певний склад. Після застосування таких крапель людина відчуває приємну прохолоду і комфорт.

Діючі речовини.

Головним компонентом таких крапель є ментол. Ментол може міститися в краплях в якості єдиного охолоджуючого компонента або поєднуватися з ефірними маслами ментолу, м'яти, і евкаліпта.

Іншими компонентами в складі охолоджуючих крапель є:

  • таурин;
  • пантенол;
  • хлорфенірамін малеат;
  • вітамінні комплекси і амінокислоти;
  • додаткові складові.

Таурин і пантенол благотворно впливають на очі, беруть участь у метаболізмі, покращують роботу очей, і забезпечує якість зору.

Хлорфенірамін малеат може знімати сухість і сприяти зволоженню очей завдяки антигістамінну дію. Його застосування в охолоджуючих краплях здатне допомогти людям при подразненні очей і синдромі "сухого ока".

Вітамінні комплекси і амінокислоти необхідні для відновлення очей після роботи за ПК, при почервонінні очей, для зволоження і охолоджування очей.

Особливості застосування.

Препарати випускаються з різним відсотком вмісту речовин, що надають охолоджуючу і освіжаючу дію: ментолу і ефірних масел. Так визначається індекс свіжості охолоджуючих крапель. Залежно від необхідності і тяжкості стану слід купувати краплі з різним вмістом цих речовин.

При виборі потрібно обов'язково слідувати інструкції, звертати увагу на одиницю "Індексу свіжості", індивідуальні особливості організму, і ступінь чутливості очей.

У разі необхідності можна порадитися з лікарем або отримати консультацію фахівця інтернет магазину

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Rohto C3 C Cube Cool мінеральні Японські краплі для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto C3 C Cube Cool ".Японські краплі для очей Rohto C3 C Cube Cool - препарат, призначений для зняття дискомфорту в очах при носінні контактних лінз, особливо жорстких.Контактні лінзи часто викликають сухий кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока), механічно впливаючи на епітелій рогівки і сліз..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)