Дитячі краплі для очей

Сортування:
Rohto Alguard Kids дитячі від алергії
В наявності

Японські очні краплі для дітей.

Японські очні краплі є ефективними профілактичними засобами для підтримки здоров'я очей. Вони однаково ефективно і позитивно впливають на очі як дорослих людей, так і дітей. Ринок рясніє офтальмологічної продукцією самих різних виробників. Але саме японці вважаються визнаними лідерами в цій сфері.

Це пов'язано з тим, що у виробництві японських крапель використовується новітнє сучасне устаткування і багаторазова очищення сировини. Перед потраплянням препаратів на ринок краплі проходять повний контроль з безпеки і піддаються перевірці на ефективність.

Особливо це стосується очних крапель саме для дітей. Адже очі дитини піддаються всіляким навантажень і небезпек у вигляді напруги від банальних гаджетів, алергії, або небезпечних вірусних захворювань.

Характеристики та склад і японських крапель для дітей.

У виробництві дитячих крапель використовуються тільки натуральні компоненти. Це можуть бути рослини, екстракти тварин, морські мікроорганізми. Японські очні краплі для дітей виробляються з унікальних компонентів, якими є

  • натуральні колаген;
  • плацентарні екстракти рослинного і тваринного походження;
  • ферменти;
  • поліфеноли.

Натуральність сировини забезпечує високу ефективність і безпеку кінцевої продукції. Ці похідні шляхом синтезу піддаються багаторазовій очищення за допомогою сучасних технологій. В результаті цього японські виробники отримують по-справжньому унікальні офтальмологічні склади для очей дітей.

Основні складові дитячих офтальмологічних препаратів.

Так, до складу японських крапель для дітей входять, як правило, такі інгредієнти:

  • хлорфенірамін малеат;
  • калію аспартат;
  • таурин;
  • вітаміни групи "В";
  • допоміжні речовини.

Хлорфенірамін малеат сприяє пригніченню гістаміну, і зняття роздратування очей. За допомогою аспартату калію поліпшується дихання в тканинах ока. Таурин і вітамінні комплекси активізують метаболізм в органах зору.

Особливості використання препаратів для дітей молодшого та середнього віку.

Дитячі офтальмологічні препарати застосовуються як препарати місцевої дії в профілактичних цілях і для захисту очей дитини, котра переживає підвищені зорові навантаження. Крім того, використання крапель допоможе захистити дитячі очі від інфекцій. А протиалергічну дію крапель знімає почервоніння, зволожує очі, і позбавляє дитину від сльозотечі.

   

Виробники рекомендують використовувати дитячі склади по одній краплі один раз в день. Але при цьому необхідно строго дотримуватися інструкції по застосуванню. А при появі побічних ефектів необхідно відразу ж звернутися до лікаря.

Критерії вибору підходящого препарату.

Дитячі краплі містять мінімальну кількість діючих речовин. Існують краплі, призначені для дітей у віці від 12 років. Також є краплі для дітей більш молодшого віку. Вони також знімають напругу, запалення, мають антисептичну і протиалергічну дію.


А є й такі препарати, які підходять навіть немовлятам. Вони дуже м'які, не подразнюють очі дитини, і не викликають сліз при використанні.