Краплі при роботі за комп'ютером

Сортування:
Rohto Digi-Eye PC компьютерні від втоми та напруги
В наявності
Новинка

Японські краплі для роботи за ПК.

Сучасне життя неможлива без застосування персональних комп'ютерів і інших цифрових пристроїв. Вони необхідні для будинку, для роботи, для отримання необхідної інформації, надання допомоги і в роботі, і під час відпочинку. Вони надають можливості для корисного і цікавого проведення часу.

Але робота з моніторами загрожує певними проблемами із зором. Очі втомлюються від яскравого нерухомого зображення або мерехтливого екрану, внаслідок чого в органах зору накопичується патологічна втома.

При цьому в очах порушується кровообіг. Тканини відчувають кисневе голодування, і в них накопичуються шкідливі продукти обміну. Голодування тканин породжує сухість, дискомфорт, і болі в очах.

Це проявляється появою почервоніння очей. Від напруги деякі судини навіть лопаються. Щоб компенсувати недолік кровообігу, дрібні судини розширюються. Все це призводить до прогресуючої короткозорості і інших проблем з органами зору.

Діючі речовини.

Для профілактичного і лікувального впливу у виробництві багатофункціональних препаратів для очей японські фахівці використовують компоненти, які допомагають не тільки приховувати втома, почервоніння очей, надавати профілактичну дію на органи зору, а й допомагати в боротьбі з деякими офтальмологічними захворюваннями.

Головними компонентами очних крапель є такі інгредієнти:

  • алантоїн;
  • таурин.
  • пантенол.
  • діпотассіум гліціррізат.
  • амінокапронова кислота (епсилон).
  • хлорфенірамін малеат.
  • допоміжні компоненти (нафтизину гідрохлорид, бензалконію хлорид, борна кислота, дікалій гліціррізінат, вітаміни, амінокислоти, і так далі).

Застосування японських крапель допоможе відновити втомлені очі, стане на заваді погіршення зору, прибере сухість і почервоніння очей. Крім того, японські краплі підвищать опірність органів зору надмірним навантаженням і стануть ефективним засобом профілактики.