Краплі під час носіння лінз

Сортування:

Японські очні краплі при носінні контактних лінз.

Японські краплі надають допомогу і підтримку очам людини. Особливо це потрібно людям, які використовують контактні лінзи. Для них в Японії були розроблені спеціальні краплі.

Характеристики та призначення продукту.

При носінні лінз очі піддаються підвищеним навантаженням. Тому при використанні лінз будь-якого типу необхідні краплі, спеціально розроблені для зняття неприємних відчуттів, почервоніння, і профілактичного впливу на органи зору.

Такі препарати характеризуються високою ефективністю і мають унікальний склад.

Діючі речовини.

Препарати для контактних лінз містять

  • хондроїтин сульфат натрію;
  • таурин;
  • пантенол;
  • аспарагиновую кислоту (аспартат);
  • цинку сульфат моногідрат;
  • допоміжні компоненти.

Хондроітин сульфат натрію.

Ця речовина захищає сполучну тканину, утримуючи в ній необхідну вологу, і заповнює втрати кальцію. Краплі з ним зволожують очі, допомагають засвоєнню вітамінів, і виводять з організму вільні радикали.

Таурин і пантенол (вітамін В5).

Таурин бере участь в обміні речовин, покращує роботу органів зору, надає ефективну дію на тканини, і забезпечує якість зору.

Пантенол загоює мікроскопічні тріщини рогівки, зміцнюючи здоров'я очей.

Аспартат.

Аспартат покращує обмін речовин всередині клітини, дихання тканин, ефективно зволожує і охолоджує очі, що необхідно при носінні контактних лінз.

Цинку сульфат моногідрат.

Цей компонент знімає різні запалення слизових оболонок і загоює мікроскопічні ураження рогівки, тим самим зберігаючи структуру зорового нерва.

Особливості застосування.

При виборі крапель необхідно вивчити їх склад або отримати консультацію фахівця. При носінні контактних лінз використовуються краплі, що містять основні діючі речовини, зволожуючі, охолоджуючі інгредієнти, і інші додаткові компоненти.

Застосовувати краплі потрібно строго по інструкції. Деякі їх види наносяться на поверхню лінз або закопуються безпосередньо в очі. Для досягнення необхідного позитивного ефекту їх рекомендується використовувати регулярно.