Для контактних лінз краплі

Японські очні краплі при носінні контактних лінз.

Японські краплі надають допомогу і підтримку очам людини. Особливо це потрібно людям, які використовують контактні лінзи. Для них в Японії були розроблені спеціальні краплі.

Характеристики та призначення продукту.

При носінні лінз очі піддаються підвищеним навантаженням. Тому при використанні лінз будь-якого типу необхідні краплі, спеціально розроблені для зняття неприємних відчуттів, почервоніння, і профілактичного впливу на органи зору.

Такі препарати характеризуються високою ефективністю і мають унікальний склад.

Діючі речовини.

Препарати для контактних лінз містять

  • хондроїтин сульфат натрію;
  • таурин;
  • пантенол;
  • аспарагиновую кислоту (аспартат);
  • цинку сульфат моногідрат;
  • допоміжні компоненти.

Хондроітин сульфат натрію.

Ця речовина захищає сполучну тканину, утримуючи в ній необхідну вологу, і заповнює втрати кальцію. Краплі з ним зволожують очі, допомагають засвоєнню вітамінів, і виводять з організму вільні радикали.

Таурин і пантенол (вітамін В5).

Таурин бере участь в обміні речовин, покращує роботу органів зору, надає ефективну дію на тканини, і забезпечує якість зору.

Пантенол загоює мікроскопічні тріщини рогівки, зміцнюючи здоров'я очей.

Аспартат.

Аспартат покращує обмін речовин всередині клітини, дихання тканин, ефективно зволожує і охолоджує очі, що необхідно при носінні контактних лінз.

Цинку сульфат моногідрат.

Цей компонент знімає різні запалення слизових оболонок і загоює мікроскопічні ураження рогівки, тим самим зберігаючи структуру зорового нерва.

Особливості застосування.

При виборі крапель необхідно вивчити їх склад або отримати консультацію фахівця. При носінні контактних лінз використовуються краплі, що містять основні діючі речовини, зволожуючі, охолоджуючі інгредієнти, і інші додаткові компоненти.

Застосовувати краплі потрібно строго по інструкції. Деякі їх види наносяться на поверхню лінз або закопуються безпосередньо в очі. Для досягнення необхідного позитивного ефекту їх рекомендується використовувати регулярно.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Black Cool Охолоджуючі краплі для контактних лінз Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile Contact Black Cool ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Black Cool призначені для усунення симптомів втоми очей, обумовленої надмірним навантаженням на зоровий апарат. Завдяки входить до складу ментолу, мають охолоджуючий ефект, який дозволяє надовго забути про неприємні відч..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Pure очні краплі для ніжного догляду за очима з контактними лінзами Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель" Lion Smile Contact Pure ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Pure рекомендовано використовувати людям, що носять контактні лінзи. У складі препарату немає ментолу і ефірних масел. Тому краплі можуть замовити навіть люди з підвищеною чутливістю шкіри і слизових.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ВИРОБНИКИ ..

Бистрий перегляд

Rohto C3 C Cube Cool мінеральні Японські краплі для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto C3 C Cube Cool ".Японські краплі для очей Rohto C3 C Cube Cool - препарат, призначений для зняття дискомфорту в очах при носінні контактних лінз, особливо жорстких.Контактні лінзи часто викликають сухий кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока), механічно впливаючи на епітелій рогівки і сліз..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Ice Cool Японські краплі супер-освіжаючі при носінні лінз для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO C3 Cube Ice Cool".Краплі ROHTO C3 Cube Ice Cool призначені для пом'якшення і зняття подразнення слизової оболонки очей після і в процесі носіння контактних лінз. Завдяки деяким компонентам нормалізує виділення сліз і їх склад, адже в процесі постійного носіння лінз, як правило, порушується робота д..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Mild Японські зволожуючі краплі для чутливих очей

(0)
грн.270.00

Описание японских капель"ROHTO C3 Cube Mild".ROHTO C3 Cube Mild - очні краплі, призначені для зволоження рогівки під час носіння контактних лінз. У складі препарату відсутній ментол (індекс охолодження 0), тому їх можуть спокійно замовити люди з підвищеною чутливістю очей.ЧИТАТЬ СТАТЬЮ  ЛУЧШИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ЯПОНСКИХ КАПЕЛЬФорма ..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)