Антибактеріальні краплі

Японські антибактеріальні краплі для очей.

В очі людини легко проникають різні інфекції і мікроорганізми. Це пов'язано з анатомією людського ока. Для захисту очей слід користуватися краплями для очей з антибактеріальною дією. Такі препарати є дієвим захистом від інфекцій.

Причини інфекційних захворювань.

Захворювання очей, викликані інфекціями, виникають через хвороботворних мікроорганізмів і вірусів. Інфекція може потрапляти в очі при купанні у водоймах або при елементарному недотриманні правил гігієни.

Але дуже часто причинами офтальмологічних проблем є інфекційні захворювання. При їх виникненні розвивається вторинна вірусна і / або бактеріальна інфекція, яка приєднується до вже існуючих очним хворобам.

Це, наприклад: блефарит; кон'юнктивіт; гнійна інфекція; кератит; запалення різного типу.

Кожне з цих захворювань виникає з певних причин і має свої ознаки.

Симптоми прояву інфекційних захворювань очей.

Ознаками зараження є одне або відразу кілька проявів наступного характеру:

погіршення зору, звуження зіниці; почервоніння; зміна кольору райдужки; біль при русі очного яблука;

почервоніння століття; гній і виразки на століттях; набухання слизової оболонки; пухлини у внутрішньому куті очей;

головний біль, озноб, слабкість.

Важливо!Якщо є підозра на якесь інфекційне офтальмологічне захворювання, слід негайно звернутися до лікаря. Антибактеріальні краплі можуть застосовуватися для профілактики або в якості додаткових коштів при основному лікуванні.

Критерії вибору потрібного товару.

При виборі крапель потрібно орієнтуватися на основні діючі компоненти, які повинні бути присутніми у складі антибактеріальних крапель. Японські антибактеріальні очні краплі містять в своєму складі як основні компоненти, так і допоміжні речовини.

Склад японських крапель для очей.

1.Основними діючими компонентами є: гідрокарбонат натрію; цинку сульфат моногідрат.

Гідрокарбонат натрію збільшує обсяг циркулюючої крові, покращуючи обмін речовин.

Цинку сульфат моногідрат є ефективним антисептиком і знімає запалення. Крім того, він бере участь в біохімічних реакціях, поліпшує метаболізм, і стабілізує клітинні мембрани, загоюючи ураження рогівки, і відновлюючи зоровий нерв.

2.В якості допоміжних компонентів використовується

  • діпотассіум гліціррізат з вираженим антибактеріальну дію;
  • ментол, який має антисептичну, протимікробну, і бактерицидну дію;
  • алантоїн, що допомагає від запалення;
  • вітаміни і амінокислоти, що сприяють відновленню.

Проникаючі в органи зору інфекції і бактерії можуть викликати різні офтальмологічні проблеми від невеликого почервоніння до повної втрати зору. Тому застосування антибактеріальних крапель так важливо.

Деякі краплі можуть застосовуватися як профілактика, інші - як допоміжні засоби в складі комплексної терапії. Але важливо пам'ятати, що в разі складних захворювань перед застосуванням препаратів необхідна консультація з фахівцем.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Mild Японські зволожуючі краплі для чутливих очей

(0)
грн.270.00

Описание японских капель"ROHTO C3 Cube Mild".ROHTO C3 Cube Mild - очні краплі, призначені для зволоження рогівки під час носіння контактних лінз. У складі препарату відсутній ментол (індекс охолодження 0), тому їх можуть спокійно замовити люди з підвищеною чутливістю очей.ЧИТАТЬ СТАТЬЮ  ЛУЧШИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ЯПОНСКИХ КАПЕЛЬФорма ..

Бистрий перегляд

Santen Daigaku з цинком Японські вітамінізовані краплі для очей

(0)
грн.300.00

Інструкція до застосування японських крапель"Santen Daigaku".Santen Daigaku - офтальмологічний препарат, до складу якого входять чотири активних інгредієнта, які допомагають зняти свербіж, почервоніння або запалення при надмірних очних навантаженнях: перегляд телевізора, робота за персональним комп'ютером або ноутбуком, розваги в планшеті або в сма..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)