Очні краплі

Секрети популярності вітамінних крапель для очей відомих японських виробників.

Японський ринок ліків пропонує велику кількість засобів для здоров'я і краси очей. Це протинабрякові, зволожуючі, антибактеріальні краплі. А також вітамінні комплекси для очей, що допомагають від очного тиску, від сльозоточивості, від запалення повік, і інших офтальмологічних проблем.

  Провідні японські фірми випускають краплі, які сприяють багаторічному збереженню здоров'я очей, гостроти зору, зняття втоми, і довгому відчуття комфорту. Їх можна застосовувати при короткозорості, далекозорості, розширенні зіниць.

  Актуальність використання японських вітамінних зволожуючих комплексів для очей.

У наш час люди всіх підлог і віків (молоді і літні жінки, чоловіки, і навіть діти) відчувають максимальні навантаження на органи зору. Століття інформаційних технологій диктує свої умови. Люди все більше і більше часу проводять за моніторами комп'ютерів і інших цифрових пристроїв. Тому для комфортної роботи за ПК і моніторами різних промислових, діагностичних, і / або технологічних установок потрібне застосування крапель з активними діючими речовинами.

  Японські краплі при необхідності також рекомендується використовувати сварщикам, водіям, і робочим інших спеціальностей, чиї очі відчувають постійні тривалі навантаження.

  Підтримують і заспокійливі вітамінні краплі для очей рекомендується використовувати всім, коли

  1. відчувається втома очей після роботи за комп'ютером або з паперами;
  2. потрібно проводити довгий час за кермом;
  3. використовуються контактні лінзи;
  4. очі мають підвищену чутливість;
  5. виникають алергічні реакції, свербіж, подразнення;
  6. людина не виспався, і у нього почервоніли очі;
  7. відчувається вплив навколишнього середовища (сильного сонячного світла, морської води, і так далі);
  8. просто необхідно добре виглядати для фотографії.


Крім того, погана епідеміологічна ситуація, забрудненість навколишнього середовища, нераціональне харчування, нестача вітамінів, малорухливий неправильний спосіб життя, популярна останнім часом контактна корекція зору (тут необхідні краплі для контактних лінз) і інші чинники завдають шкоди здоров'ю всього організму людини в цілому, і його очам зокрема.

Захистити зір від впливу всіх цих факторів і поліпшити загальний стан здоров'я допоможуть краплі для очей найвідоміших японських брендів.

Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.200.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX".Японські очні краплі LION Smile 40 EX - ефективний засіб для місцевого застосування, що покращує кровопостачання тканин ока, знижує втому і сухість очей. Крім того краплі знімають свербіж і дискомфорт після носіння лінз і тривалого перебування перед екраном монітора.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ..

Бистрий перегляд

Lion Smile 40 EX Mild М'які Японські Вітамінні Краплі Для Очей

(0)
грн.220.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile 40 EX Mild".Японський препарат «Lion Smile 40 EX Mild» - вітамінізовані і м'які краплі для очей, здатні швидко зняти втому і почервоніння. У цьому продукті міститься менша кількість ментолу, але при цьому до складу додано протизапальну речовину «Епсілон».Головною перевагою продукту є його скла..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Black Cool Охолоджуючі краплі для контактних лінз Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile Contact Black Cool ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Black Cool призначені для усунення симптомів втоми очей, обумовленої надмірним навантаженням на зоровий апарат. Завдяки входить до складу ментолу, мають охолоджуючий ефект, який дозволяє надовго забути про неприємні відч..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Pure очні краплі для ніжного догляду за очима з контактними лінзами Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель" Lion Smile Contact Pure ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Pure рекомендовано використовувати людям, що носять контактні лінзи. У складі препарату немає ментолу і ефірних масел. Тому краплі можуть замовити навіть люди з підвищеною чутливістю шкіри і слизових.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ВИРОБНИКИ ..

Бистрий перегляд

Rohto C3 C Cube Cool мінеральні Японські краплі для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto C3 C Cube Cool ".Японські краплі для очей Rohto C3 C Cube Cool - препарат, призначений для зняття дискомфорту в очах при носінні контактних лінз, особливо жорстких.Контактні лінзи часто викликають сухий кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока), механічно впливаючи на епітелій рогівки і сліз..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Ice Cool Японські краплі супер-освіжаючі при носінні лінз для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO C3 Cube Ice Cool".Краплі ROHTO C3 Cube Ice Cool призначені для пом'якшення і зняття подразнення слизової оболонки очей після і в процесі носіння контактних лінз. Завдяки деяким компонентам нормалізує виділення сліз і їх склад, адже в процесі постійного носіння лінз, як правило, порушується робота д..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Mild Японські зволожуючі краплі для чутливих очей

(0)
грн.270.00

Описание японских капель"ROHTO C3 Cube Mild".ROHTO C3 Cube Mild - очні краплі, призначені для зволоження рогівки під час носіння контактних лінз. У складі препарату відсутній ментол (індекс охолодження 0), тому їх можуть спокійно замовити люди з підвищеною чутливістю очей.ЧИТАТЬ СТАТЬЮ  ЛУЧШИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ЯПОНСКИХ КАПЕЛЬФорма ..

Бистрий перегляд

ROHTO Child Японські Делікатні для дітей очні краплі

(0)
грн.300.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto Child".Краплі для очей японських провізорів Rohto Child - цілеспрямовано розроблені і виготовлені для дітей. Щоб очі бачили чітко не один десяток років, дбати про зір необхідно з дитинства.Краплі Rohto Child благополучно оберігають очі дитини від втоми, знімають неприємне відчуття після тривалого п..

Бистрий перегляд

ROHTO Vita 40α Японські зволожуючі краплі з амінокислотами для очей

(0)
грн.200.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO Vita 40".ROHTO Vita 40 - делікатні вітамінсодержащіе краплі для очей. Позбавляють очі від втоми, почервоніння, затуманення і розмитості зору.Краплі орієнтовані для підтримки і запобігання раннього старіння очей. Очі постійно вступають в контакт із зовнішніми подразниками, тому їм необхідно системат..

Бистрий перегляд

Sante Fx Neo Японські вітамінізовані краплі для очей

(0)
грн.240.00

Інструкція до застосування японського препарату "Sante FX Neo".Очні Краплі "Sante FX NEO" з таурином є найкращим з відомих офтальмологічних препаратів з вітамінним освіжаючим дією. Очні краплі "Sante FX Neo" сприяють зняттю симптомів втоми очей (свербіння, почервоніння, набряків). Засіб можна використовувати і при попаданні в очі води, пилу, а..

Бистрий перегляд

Santen Daigaku з цинком Японські вітамінізовані краплі для очей

(0)
грн.300.00

Інструкція до застосування японських крапель"Santen Daigaku".Santen Daigaku - офтальмологічний препарат, до складу якого входять чотири активних інгредієнта, які допомагають зняти свербіж, почервоніння або запалення при надмірних очних навантаженнях: перегляд телевізора, робота за персональним комп'ютером або ноутбуком, розваги в планшеті або в сма..

Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)