Здоров'я очей

Здоров'я очей.

Зір є основним органом чуття людини. За допомогою зору людина з самого народження починає пізнавати навколишній світ і насолоджуватися ним. Але саме в навколишньому середовищі присутні негативні чинники, які з часом можуть призвести до проблем із зором.

Фактори, що негативно впливають на зір.

Велика кількість шкідливих викидів містить забруднене довкілля. Водойми теж не відрізняються чистотою. Це негативно впливає на очі.

Погіршення зору також викликається старінням організму, отриманими травмами, ритмом сучасного життя. Люди багато часу проводять за комп'ютерами, користуються телефонами і планшетами з яскравими екранами, при цьому приділяючи мало уваги власному здоров'ю. Зміцнити очі здатна фізична активність, правильне харчування, а найголовніше - достатня кількість вітамінів і мінералів.

Основні ознаки проблем з очима.

Основними ознаками проблем з очима вважається їх почервоніння, сухість, швидке настання втоми, набряклість вік. При цьому люди відчувають роздратування і свербіння. У разі появи таких проблем потрібно використовувати спеціальні засоби для підтримки здоров'я очей.

Засоби профілактики для здоров'я очей.

Поліпшити зір допоможуть лікувально-профілактичні вітамінні комплекси. Купити такий товар можна в вигляді таблеток, що містять рослинні екстракти, вітаміни, і мікроелементи. Ці речовини беруть участь у відновних процесах, сприяють формуванню нових тканин, розвитку клітин, посилюють дію ферментів, і регенерують сітківку очей.

Для підтримки зору і харчування очей мережу магазинів "Shany com.ua" пропонує замовити ефективні біологічно активні добавки з екстрактами чорниці, лютеїн, вітамінами, і мінералами.

Всім відомо, що чорниця є основним джерелом вітамінів для очей. Але її неможливо запасти на цілий рік. Тому виходом із ситуації можуть стати таблетки для очей з компонентами з чорниці. За допомогою цих коштів можна цілий рік живити очі вітамінами.

Ще одне джерело мікроелементів для очей - риб'ячий жир. Він не відрізняється приємним смаком. Але, утримуючись в таблетках, не має смаку і постачає організм величезною кількістю вітамінів і мінералів.

Особливості крапель для здоров'я очей.

В інтернет магазині "Shany com.ua" можна замовити краплі для здоров'я очей з будь-якими активними компонентами. Такі краплі мають комплексним дією, не викликають звикання і не володіють побічними ефектами. Краплі японських виробників для здоров'я очей

  • усувають почервоніння, викликані різними причинами;
  • знімають біль, відчуття піску, різь в очах після тривалих навантажень;
  • надають очам додаткове харчування;
  • прискорюють відновні процеси;
  • сприяють зупинці подальшого падіння зору при прогресуючої короткозорості;
  • запобігають і зупиняють деякі алергічні реакції.


Вид сетки:
Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Black Cool Охолоджуючі краплі для контактних лінз Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Lion Smile Contact Black Cool ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Black Cool призначені для усунення симптомів втоми очей, обумовленої надмірним навантаженням на зоровий апарат. Завдяки входить до складу ментолу, мають охолоджуючий ефект, який дозволяє надовго забути про неприємні відч..

Бистрий перегляд

Lion Smile Contact Pure очні краплі для ніжного догляду за очима з контактними лінзами Японські

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель" Lion Smile Contact Pure ".Японські краплі для очей Lion Smile Contact Pure рекомендовано використовувати людям, що носять контактні лінзи. У складі препарату немає ментолу і ефірних масел. Тому краплі можуть замовити навіть люди з підвищеною чутливістю шкіри і слизових.ЧИТАТИ СТАТТЮ КРАЩІ ВИРОБНИКИ ..

Бистрий перегляд

Rohto C3 C Cube Cool мінеральні Японські краплі для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto C3 C Cube Cool ".Японські краплі для очей Rohto C3 C Cube Cool - препарат, призначений для зняття дискомфорту в очах при носінні контактних лінз, особливо жорстких.Контактні лінзи часто викликають сухий кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока), механічно впливаючи на епітелій рогівки і сліз..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Ice Cool Японські краплі супер-освіжаючі при носінні лінз для очей

(0)
грн.270.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO C3 Cube Ice Cool".Краплі ROHTO C3 Cube Ice Cool призначені для пом'якшення і зняття подразнення слизової оболонки очей після і в процесі носіння контактних лінз. Завдяки деяким компонентам нормалізує виділення сліз і їх склад, адже в процесі постійного носіння лінз, як правило, порушується робота д..

Бистрий перегляд

ROHTO C3 Cube Mild Японські зволожуючі краплі для чутливих очей

(0)
грн.270.00

Описание японских капель"ROHTO C3 Cube Mild".ROHTO C3 Cube Mild - очні краплі, призначені для зволоження рогівки під час носіння контактних лінз. У складі препарату відсутній ментол (індекс охолодження 0), тому їх можуть спокійно замовити люди з підвищеною чутливістю очей.ЧИТАТЬ СТАТЬЮ  ЛУЧШИЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ ЯПОНСКИХ КАПЕЛЬФорма ..

Бистрий перегляд

ROHTO Child Японські Делікатні для дітей очні краплі

(0)
грн.300.00

Інструкція до застосування японських крапель"Rohto Child".Краплі для очей японських провізорів Rohto Child - цілеспрямовано розроблені і виготовлені для дітей. Щоб очі бачили чітко не один десяток років, дбати про зір необхідно з дитинства.Краплі Rohto Child благополучно оберігають очі дитини від втоми, знімають неприємне відчуття після тривалого п..

Бистрий перегляд

ROHTO Vita 40α Японські зволожуючі краплі з амінокислотами для очей

(0)
грн.200.00

Інструкція до застосування японських крапель"ROHTO Vita 40".ROHTO Vita 40 - делікатні вітамінсодержащіе краплі для очей. Позбавляють очі від втоми, почервоніння, затуманення і розмитості зору.Краплі орієнтовані для підтримки і запобігання раннього старіння очей. Очі постійно вступають в контакт із зовнішніми подразниками, тому їм необхідно системат..

Бистрий перегляд

Sante Fx Neo Японські вітамінізовані краплі для очей

(0)
грн.240.00

Інструкція до застосування японського препарату "Sante FX Neo".Очні Краплі "Sante FX NEO" з таурином є найкращим з відомих офтальмологічних препаратів з вітамінним освіжаючим дією. Очні краплі "Sante FX Neo" сприяють зняттю симптомів втоми очей (свербіння, почервоніння, набряків). Засіб можна використовувати і при попаданні в очі води, пилу, а..

Бистрий перегляд

Santen Daigaku з цинком Японські вітамінізовані краплі для очей

(0)
грн.300.00

Інструкція до застосування японських крапель"Santen Daigaku".Santen Daigaku - офтальмологічний препарат, до складу якого входять чотири активних інгредієнта, які допомагають зняти свербіж, почервоніння або запалення при надмірних очних навантаженнях: перегляд телевізора, робота за персональним комп'ютером або ноутбуком, розваги в планшеті або в сма..

Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)