Справжній текст є угодою між інтернет-магазином <Shany.com.ua>, що має назву надалі «інтернет-магазин», і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину.


1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст.ст. 633, 641, 642 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, т. Е. Через наш інтернет-магазин.

1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.


2. Терміни та визначення

2.1. «Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.2. «Каталог» - інформація про товари, розміщена в інтернет-магазині.

2.3. «Замовлення» - рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.

2.4. «Інтернет-магазин» - сайт Продавця, призначений для укладання договорів роздрібної купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару, що містяться в каталозі і представленим на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром - дистанційний спосіб продажу товару.


3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині <Shany.com.ua>, в тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів за «Каталогом»;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.


4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині <Shany.com.ua>.


5. Вартість і порядок оплати замовлення

5.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної в каталозі) і вартості доставки.

5.2. Для замовлень в межах України доставка на склад компанії-перевізника здійснюється безкоштовно.

5.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині протягом двох робочих днів з дати узгодження вартості доставки в розмірі 100% передоплати.


6. Доставка замовлення

6.1. Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення - до двох робочих днів. Термін доставки спеціалізованої поштовою організацією вказано в інтернет-магазині приблизно і становить 2-3 робочих дня.


7. Порядок повернення товару

7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів з дати отримання товару, за умови збереження товарного вигляду і споживчих якостей товару. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок. Продавець повертає Покупцю вартість оплаченого товару, за вирахуванням витрат, які несе продавець при поверненні товару, а також різних комісій за переказ грошових коштів, протягом десяти робочих днів з дати отримання повернутого товару на свій склад.

7.2. При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний. Продавець задовольняє вимогу Покупця протягом 24 робочих днів з дати пред'явлення Покупцем письмової претензії по електронній пошті admin@shany.com.ua.


8.Повернення засобів

8.1 Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом 14 днів з дня отримання товару.

8.2 Ми повернемо кошти за вирахуванням будь-яких зборів і платежів, пов'язаних зі зменшенням вартості Товару (якщо Товар втратив первісний вигляд).

8.3 Ми втримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

8.4 Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті замовлення.


9. Права та обов'язки сторін

9.1. Покупець зобов'язаний:

а) самостійно оформити замовлення в інтернет-магазині <Shany.com.ua>.

б) своєчасно оплатити та забрати замовлення на умовах Цього договору.

9.2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов Даного договору.

9.3. Продавець зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору;

б) передати Покупцю товар відповідно до обраного зразком за «Каталогом», оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупцеві;

г) Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.


10. Відповідальність сторін

10.1. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

10.2. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. В іншому випадку сторони звертаються до суду.

10.3 Продавець не несе відповідальність за неправильну установку та експлуатацію товарів.


11. Термін дії цього договору

11.1. Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.