Умови згоди Інтернет-Магазин "ꕤShany.com.ua"

Цей текст є угодою між інтернет-магазином <Shany.com.ua>, іменованим надалі "інтернет-магазин", і користувачем послуг інтернет-магазину, іменованим надалі "Покупець", та визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину.

1. Загальні положення

1.1 Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст.ст. 633, 641, 642 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через наш інтернет-магазин.

1.2 У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), який здійснює акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

2 Терміни та визначення

2.1 "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.2. "Каталог" - інформація про товари, розміщена в інтернет-магазині.

2.3 "Замовлення" - рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.

2.4 "Інтернет-магазин" - сайт Продавця, призначений для укладення договорів роздрібної купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару, що міститься в Каталозі і представленим на фотознімках, за допомогою мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром - дистанційний спосіб продажу товару.

3. Предмет договору

3.1 Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах цього договору.

3.2 Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині <Shany.com.ua>, у тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем товарів за "Каталогом";

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання і передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1 Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині <Shany.com.ua>.

5. Вартість і порядок оплати замовлення

5.1 Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної в каталозі) і вартості доставки.

5.2 Для замовлень у межах України доставка на склад компанії-перевізника здійснюється безкоштовно.

5.3 Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині, протягом двох робочих днів з дати узгодження вартості доставки в розмірі 100% передоплати.

6. Доставка замовлення

6.1 Загальний строк доставки товару складається зі строку обробки замовлення та строку доставки. Термін обробки замовлення - до двох робочих днів. Термін доставки спеціалізованою поштовою організацією вказаний в інтернет-магазині приблизно і становить 2-3 робочих дні.

7. Порядок повернення товару

7.1 Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів від дати одержання товару, за умови збереження товарного вигляду і споживчих якостей товару. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок. Продавець повертає Покупцеві вартість оплаченого товару, за вирахуванням витрат, які несе Продавець при поверненні товару, а також різних комісій за переказ грошових коштів, протягом десяти робочих днів з дати отримання повернутого товару на свій склад.

7.2 При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний. Продавець задовольняє вимогу Покупця протягом 24 робочих днів з дати пред'явлення Покупцем письмової рекламації на електронну пошту admin@shany.com.ua.

8.Відшкодування коштів

8.1 Якщо ви оформили запит на повернення в зазначені терміни, ми повернемо вам кошти протягом 14 днів з дня отримання товару.

8.2 Ми повернемо кошти за вирахуванням будь-яких зборів і платежів, пов'язаних зі зменшенням вартості Товару (якщо Товар втратив первісний вигляд).

8.3 Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

8.4 Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували під час оплати замовлення.

9. Права та обов'язки сторін

9.1 Покупець зобов'язаний:

а) самостійно оформити замовлення в інтернет-магазині <Shany.com.ua>.

б) своєчасно оплатити і забрати замовлення на умовах цього договору.

9.2 Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов цього договору.

9.3 Продавець зобов'язаний:

а) дотримуватися умов цього договору;

б) передати Покупцеві товар відповідно до обраного зразка за "Каталогом", оформленого замовлення та умов цього договору;

в) нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупцеві;

г) Продавець не несе відповідальності, не може виступати відповідачем у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльність третіх осіб.

10. Відповідальність сторін
10.1 У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.
10.2 Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей, що виникають, виключно шляхом переговорів. В іншому випадку сторони звертаються до суду.
10.3 Продавець не несе відповідальність за неправильну установку і експлуатацію товарів.
11. Термін дії цього договору
11.1 Цей договір набуває чинності з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.