Доставка

Способи доставки:

Доставка по всій території України поштовою службою "Нова Пошта" (на відділення);

Кур'єрська доставка по всій території України поштовою службою "Нова Пошта" (на вказану Вами адресу).

Зверніть увагу!

Доставку оплачує одержувач. Вартість доставки - згідно з тарифами служби "Нова Пошта". При замовленні від 2000 грн - доставка за рахунок магазину.

При оплаті післяплатою стягується комісія 20 гривень + 2% від суми. Ця комісія оплачується одержувачем.

При оформленні замовлення до 15:00, відправлення здійснюється того ж дня. Якщо Ви оформили замовлення до 15:00, але не оплатили до цього часу, Ваше замовлення буде відправлено наступного робочого дня. Після відправки Вашого замовлення, Вам прийде смс-повідомлення з номером накладної, для того, щоб Ви могли самостійно відстежити свою посилку.

З моменту прибуття Ваша посилка зберігається на складі Нової пошти безкоштовно протягом 5 робочих днів. Потім за кожен день прострочення нараховується пеня, тому радимо самостійно відстежувати свою посилку, а не чекати смс від перевізника, так як іноді з технічних причин смс-повідомлення не доходять.

Посилки, вислані післяплатою, зберігаються на складі Нової пошти 5 днів безкоштовно, а потім оформляється повернення посилки в магазин. Якщо Ви не заберете своє замовлення, відправлене післяплатою, наступні замовлення в нашому магазині Ви зможете оформити тільки за 100% передоплатою.