Японські харчові добавки та інші товари в Україні

 Ми вітаємо Вас на сторінках нашого сайту! Інтернет-магазин "Shany" пропонує якісні товари з Японії. Ми є прямими постачальниками БАДів, товарів для краси і здоров'я, а також аксесуарів. Привозом продукції з країни сонця, що сходить займаємося протягом 10 років. І за цей час зуміли відібрати все найкраще.

АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ З ЯПОНІЇ

У каталозі представлені позиції від таких відомих виробників як: Meiji, Asahi, Daiso, FANCL, Orihiro, Koboyashi, Shiseido і інших. Основою нашого бізнесу є чесність. Тільки оригінальна продукція без підробок!

 В асортименті інтернет-магазину ви знайдете:

• натуральні біо-добавки, БАДи, чаї та вітаміни;

• товари для краси і аксесуари;

• лікарські препарати на основі органічних засобів.

 Ми пропонуємо клієнтам купити японські краплі для очей Sante Rohto Lion в Україні за найкращими цінами. Для збереження молодості є кілька видів добавок, які містять колаген, гіалуронову кислоту, кераміди, аргінін, коензим Q10, глюкозамін і набір вітамінів. Білки, макро і мікроелементи також потрібно заповнювати. І одними з кращих для цих цілей вважаються саме японські препарати з екстрактами з рослин і водоростей, з очищеними витяжками з морепродуктів.

7 ПРИЧИН ДЛЯ ПОКУПКИ ЯПОНСЬКИХ ТОВАРІВ

 Більшість довгожителів проживає в Японії. У цій країні прийнято приймати вітаміни, БАДи з раннього віку. Відомо, що з 25 років запускаються процеси старіння, за рахунок зниження вироблення колагену і інших біологічно активних речовин. Японські продукти на основі натуральних компонентів вирішують цю задачу і вдало борються зі старінням, покращують імунітет, дозволяють зберегти молодість і активність.

Виробники орієнтовані на внутрішній ринок і за якістю в цій країні стежать. Наводимо 7 причин, чому слід купувати саме японські вітаміни і БАДи:

Ліки майбутнього. Використовуються останні технології для їх виробництва.

Японське довголіття - кращий показник ефективності їх коштів.

Для виробництва використовуються морепродукти і гірські рослини.

Якість на найвищому рівні, налагоджений багаторівневий контроль на виробництві.

Високий ступінь очищення екстрактів та витяжок.

Ми працюємо з продукцією, яка має необхідні внутрішні і міжнародні сертифікати.

В Японії не вітають ефект плацебо. Якщо беруться за розробку добавок, то все робиться на совість. Ми ж працюємо безпосередньо з виробником, виключаючи підробку.

При використанні дієт або непродумане раціоні БАДи збагачують організм вітамінами і мікроелементами. Ми майже все харчуємося неправильно, і все це приправляється недосипом і стресами. Їх використання покращує стан шкіри, сприяє відновленню хрящової, сполучної тканини в організмі. Вони попереджають розвиток серцево-судинних захворювань. Поліпшується загальне самопочуття, особливо якщо в препаратах міститься колаген і амінокислоти.

ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ НАС:

На порталі Prom.ua ми розміщені протягом 5 останніх років. Нам довіряють! В арсеналі 300 позитивних відгуків від задоволених покупців. Ми знаємо як працювати з людьми і любимо наших клієнтів. пропонується:

гнучка система знижок і систематичне впровадження акцій, розпродажів;

гарантія якості продукції;

доступні ціни і подарунки постійним клієнтам;

своєчасна доставка по всій Україні;

консультування щодо вибору товарів.

 Замовити японські товари можна в будь-яких кількостях. Для кожної позиції є докладний опис. Менеджери магазину проконсультують з питань доставки і вибору продукції.