Про нас, Інтернет-Магазин "ꕤShany.com.ua"

Японські харчові добавки та інші товари в Україні

Ми вітаємо Вас на сторінках нашого сайту! Інтернет-магазин "Shany" пропонує якісні товари з Японії. Ми є постачальниками Очних крапель, вітамінів і БАДів, а також аксесуарів. Привезенням продукції з країни висхідного сонця. Займаємося протягом 10 років. І за цей час зуміли відібрати все найкраще.

АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ З ЯПОНІЇ

У каталозі представлені позиції від таких відомих виробників як: Santen, Rohto, Lion Smile, Meiji, Asahi, Daiso, FANCL, Orihiro, Koboyashi, Shiseido та інших. Основою нашого бізнесу є чесність. Тільки оригінальна продукція без підробок!

В асортименті інтернет-магазину ви знайдете:

Натуральні біодобавки, вітаміни та БАДи,

Очні краплі відомих японських брендів.

Аксесуари;

Ми пропонуємо клієнтам купити японські краплі для очей Sante Rohto Lion в Україні за найкращими цінами. Для збереження молодості є кілька видів добавок, які містять колаген, гіалуронову кислоту, кераміди, аргінін, коензим Q10, глюкозамін і набір вітамінів. Незамінні амінокислоти, макро- і мікроелементи також потрібно заповнювати. І одними з найкращих для цих цілей вважаються саме японські препарати з екстрактами з рослин і водоростей, з очищеними витяжками з морепродуктів.

7 ПРИЧИН ДЛЯ КУПІВЛІ ЯПОНСЬКИХ ТОВАРІВ

Більшість довгожителів проживає в Японії. У цій країні прийнято приймати вітаміни, БАДи з раннього віку. Відомо, що з 25 років запускаються процеси старіння, завдяки зниженню вироблення колагену та інших біологічно активних речовин. Японські продукти на основі натуральних компонентів вирішують це завдання і вдало борються зі старінням, покращують імунітет, дають змогу зберегти молодість і активність.

Виробники орієнтовані на внутрішній ринок і за якістю в цій країні стежать. Наводимо 7 причин, чому варто купувати саме японські вітаміни та БАДи:

 1. Ліки майбутнього. Використовуються останні технології для їх виробництва.
 2. Японське довголіття - найкращий показник ефективності їхніх засобів.
 3. Для виробництва використовують морепродукти і гірські рослини.
 4. Якість на найвищому рівні, налагоджено багаторівневий контроль на виробництві.
 5. Високий ступінь очищення екстрактів і витяжок.
 6. Ми працюємо з продукцією, яка має необхідні внутрішні та міжнародні сертифікати.
 7. В Японії не вітають ефект плацебо. Якщо беруться за розробку добавок, то все робиться на совість. Ми ж працюємо безпосередньо з виробником, унеможливлюючи підробку.

При використанні дієт або непродуманому раціоні БАДи збагачують організм вітамінами і мікроелементами. Ми майже всі харчуємося неправильно, і все це приправляється недосипом і стресами. Їх використання покращує стан шкіри, сприяє відновленню хрящової, сполучної тканини в організмі. Вони запобігають розвитку серцево-судинних захворювань. Поліпшується загальне самопочуття, особливо якщо в препаратах міститься колаген і амінокислоти.

ЧОМУ ПОКУПЦІ ОБИРАЮТЬ НАС

На порталі Prom.ua ми розміщені протягом 7 останніх років. Нам довіряють! В арсеналі понад 450 позитивних відгуків від задоволених покупців. Ми знаємо як працювати з людьми та любимо наших клієнтів.

Пропонується:

 • Гнучка система знижок і систематичне впровадження акцій, розпродажів;
 • Гарантія якості продукції;
 • Доступні ціни та подарунки постійним клієнтам;
 • Своєчасна доставка по всій Україні;
 • Консультування щодо вибору товарів.

Замовити японські товари можна в будь-яких кількостях. Для кожної позиції є докладний опис. Менеджери магазину проконсультують з питань доставки та вибору продукції.